1970 yılında İstanbul Bahçelievler'de kurulan ERDOĞMUŞ METAL, faaliyette bulunduğu 40 yılın tecrübesiyle, Çelik Kapı, Bahçe ve Bina Giriş Kapıları , Asma Kat,Raylı Kapılar, Çelik Çatı, Su Depoları,Ferforje, Balkon Korkulukları,Ferforje merdivenler, Tekstil Kesim Makinaları, Kalite Kontrol Masası, Bant Masası ve bir çok Demir Doğrama işlerinin üretimi konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile uluslararası standartlarda hizmet vermektedir. Kurulduğu ilk günden itibaren müşteri memnuniyetini ön planda tutan şirketimiz, ürettiği ürünlerde öncelikle güvenlik unsurunu gözetip, estetik detaylar da gerçek bir sanatkar titizliğini muhafaza ederek, malzeme kullanımında kaliteden ödün vermeden imalat yapmayı taahüt etmiştir.

 

Ferforje ülkemizde yeterli anlamda ve gereği gibi tanınmayan iç ve dış mekanların dekor anlayışıdır. Özellikle nezih ortamların yaratılmasında ince ama önemli bir ayrıntı olarak yer almaktadır. ERDOĞMUŞ METAL olarak sizlere ferforje çalışmalarımız ve örneklerimiz ile destek olmaktayız. Ferforje konusundaki tecrübelerimizi paylaşmak ve yıllar boyu baktıkça huzur bulacağınız işlere imza atmak için sizlerle çalışmaya hazırız.
Uygun fiyat ve dürüst çalışmayı kendine ilke edinmiş olan firmamız, sorun ve taleplerinize en kolay, en doğru ve hızlı çözümler üreterek satış ve satış sonrası hizmette de sizleri zor durumda bırakmayacak şekilde çalışmaktadır. Amacımız, aynı zamanda dostlarımız olarak kabul ettiğimiz siz değerli müşterilerimize en iyi kalite ve hizmeti sunmaktır. En önemli şey "Müşteri memnuniyetini herzaman, herşeyin üstünde tutmak" ve biz bunu titizlikle yapıyoruz.

Saygılarımızla...

 

Site Haritası